ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar; 1. ATİK Business Club Card Üyemizin yaşadığı ülkesi dahil yurt dışı ile koordinasyonları sağlanacak ve bulundukları süreler içerisinde her alanda üyemize destek ve yardımcı olunmaya çalışılacak. 2. Yurt içinde ve yurt dışında olan ATİK Business Club üyesi olan tüm girişimcilerimize uluslararası ticari bağlantılar yapmak için destekler verilecek. 3. ATİK Business Club Card sahibi üyemize yaşadığı ülkede ve yurt dışında ticari bağlantılar yapmaları için destek verilecek. 4. Ticari olarak ATİK Business Club Card üyelerinin kendi aralarında iş birliği yapmaları için katkıda bulunulacak. 5. ATİK Business Club Card sahibi ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyine Ticari olarak üye olan firmalara ATİK Franchise sistemi Networks ile Dünyanın 53 ülkesinde ve ülkelerin kendi içlerinde bulunan 148ATİK Başkanlıkları ile firmalarının tanıtımlarına destek olunacak. 6. Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan ATİK Business Club Card Üyelerimize kültürel , sosyal ve eğitim alanlarında koordinasyonları konusunda katkıda bulunulacak. 7. Sadece ATİK Business Club üyeleri yukarıda belirtiğimiz imkanlardan yararlanabilecek
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Genel Başkanımız Aziz ŞAHİN,ATİK Afyon İscehisar Belediye Başkanı ve ATİK Afyon İstişare Başkanı Ahmet ŞAHİN’in katılımları ile ATİK Afyon Başkanımız Yüksel ÖZSARI Koordinatörlüğünde ATİK Afyon Kurucu Üyeleri İşbirliği Sertifika Töreni düzenlendi.
İscehisar ilçesine gelen ATİK Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi Genel Başkanı Aziz Şahin , ATİK Afyon Uluslarası Ticaret İşbirliği Konsey Başkanı Yüksel Özsarı ve Yönetim kurulunun davetlisi olarak İscehisar’a geldi.
İscetaş Otelde ATİK Afyon Uluslarası Ticaret İşbirliği Başkanı Yüksel Özsarı ve Yönetim kurulu ile kahvaltıya katılan Aziz Şahin ,İscehisarlı İş adamlarının Mermer İhracatı ve İhracaatta karşılaşılan Konteyner sıkıntısı hakkında bilgi aldı.
ATİK Afyon Uluslarası Ticaret İşbirliği Konsey Başkanı Yüksel Özsarı ; son zamanlarda pandemininetkisi ile Mermer ihracatının yurt dışına gemilerle ve sterile edilmiş Konteyner ler ile gerçekleştiğini söyleyerek;
“İlçemiz İscehisar’da ve diğer yerlerde ihracaat yapan iş adamlarımızın yurt dışına mal göndermelerinde Gemi ve konteyner eksikliği hat safaya ulaştı.Üreticilerimiz ve İhracaatcılarımız bu konuda mağdur durumda olup ,Uluslararası konsey olarak Genel Başkanımızdan bu konuda destek bekliyoruz.Biz Konsey olarak Afyonkarahisarlı bütün iş adamlarımıza kapılarımızı açtık her sektördeki iş adamlarımızı Konseyimizde görmek ve uluslar arası alanda Ürünlerinin pazarını genişletme konusunda her zaman yanlarında olacağımızı da belirtmek istiyorum.”dedi
İscehisar Belediye Başkanı ve ATİK Afyon İstişare Başkanı Ahmet Şahin ’de İnanılan yolda tek başına da yürünmesinin önemine değinerek; “Şartlar ve sebepler ne olursa olsun ATİK Afyon Uluslarası Ticaret İşbirliği Konsey Başkanlığı olarak gerek Mermer gerekse diğer söktörler açısından Konseyin yurt içi ve yurt dışında ki kazanımların büyük olduğunu her zaman yardım ve destek konusunda yanınızdayız.”dedi
ATİK Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi Genel Başkanı Aziz Şahin’de konular ile yakından ilgilenerek Bu sorunlara en kısa zamanda ilgi ve alaka gösterilerek ihracatçının rahatılması için adım atacaklarını söyleyerek Yunanistan İnovasyon Çalıştay başkanı ve Kavala Ticaret odası başkanı Markos Dempas ve Atina Uluslarası Ticaret İşbirliği Başkanını telefonla arayarak sorunu çözmek için ilk adımı attı.
ATİK Afyon İşbirliği toplantısında ATİK Afyon Sektörler Başkanı İdris Şahin, ATİK Afyon Yönetim Kurulu Üyeleri Nizamettin Okyar, Yasin Dikmen, Özcan Çelebi, Onur Şen hazır bulundular.
Kahvaltı sonrası ATİK Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi Başkanı Genel Başkan Aziz Şahin,Konsey üyelerine Başarı Belgesi vererek Konsey rozeti taktı. Toplu hatıra fotoğrafı çekilmesi ile program sona erdi.
 
 
Berlin ATiK Tanıtım Videosu
Berlin ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.