ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar; 1. ATİK Business Club Card Üyemizin yaşadığı ülkesi dahil yurt dışı ile koordinasyonları sağlanacak ve bulundukları süreler içerisinde her alanda üyemize destek ve yardımcı olunmaya çalışılacak. 2. Yurt içinde ve yurt dışında olan ATİK Business Club üyesi olan tüm girişimcilerimize uluslararası ticari bağlantılar yapmak için destekler verilecek. 3. ATİK Business Club Card sahibi üyemize yaşadığı ülkede ve yurt dışında ticari bağlantılar yapmaları için destek verilecek. 4. Ticari olarak ATİK Business Club Card üyelerinin kendi aralarında iş birliği yapmaları için katkıda bulunulacak. 5. ATİK Business Club Card sahibi ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyine Ticari olarak üye olan firmalara ATİK Franchise sistemi Networks ile Dünyanın 53 ülkesinde ve ülkelerin kendi içlerinde bulunan 148ATİK Başkanlıkları ile firmalarının tanıtımlarına destek olunacak. 6. Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan ATİK Business Club Card Üyelerimize kültürel , sosyal ve eğitim alanlarında koordinasyonları konusunda katkıda bulunulacak. 7. Sadece ATİK Business Club üyeleri yukarıda belirtiğimiz imkanlardan yararlanabilecek
ATiK Tanıtım Videosu
1992-2002 Avrupa Parlamentosu Milletvekili ve 2002- 2015 Polonya Federal Milletvekilliğini yapan Prof. Dr.Tadeusz IWIŃSKI ATİK Üst Kurul Kararı ile ATİK Uluslararası Parlamenterler Dostluk Grubu Başkanı oldu.

1968'de Varşova Teknoloji Üniversitesi'nde endüstriyel kimya alanında yüksek lisans yaptı ve ardından Varşova Üniversitesi Gazetecilik ve Siyaset Bilimi Fakültesi'nde okudu.  1973 yılında uluslararası ilişkiler alanında doktora derecesi aldı.  1981 yılında Jaruzelski hükümeti tarafından çıkarılan sıkıyönetim sırasında, Iwiński Polonya İşçi Partisi Merkez Komitesi Sosyal Bilimler Koleji'ne (Polonya Birleşik İşçi Partisi Merkez Komitesi Sosyal Bilimler Fakültesi) ek olarak atandı.  1977-1978'de Fulbright bursiyeri (Harvard Üniversitesi'nde) ve 1988'de Uluslararası Araştırma ve Değişim Konseyi'nden (IREX) ikinci bir burs aldı ve Berkeley'deki California Üniversitesi'nde burs sahibi oldu.  1980'lerde Tokyo'daki Birleşmiş Milletler Üniversitesi bursiyeri oldu.  Polonya'ya döndükten sonra Olsztyn'deki Warmia ve Mazury Üniversitesi'nde ders verdi, 1999'da profesör oldu.  Iwiński, Afrika, Asya ve Okyanus'un işleri ve araştırmalarıyla ilgilenen birçok bilimsel ve siyasi kurumda aktifti.  Polonya Bilimler Akademisi Siyasal Bilimler Komitesi'nin üyesiydi.  Iwiński, Avrupa Parlamenterler Afrika Birliği Konseyi üyesidir [2].
  1992'den beri Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi üyesidir.  Avrupa İstikrar Girişimi'nin araştırılması, Iwinski'nin Azerbaycan'ın "havyar diplomasisi" ne dahil olduğunu ortaya koydu.  2014-2015 yıllarında PACE'de Azerbaycan ile ilgili ortak raportör, Azerbaycan hükümetini insan hakları eleştirisinden sistematik olarak koruyan ülkenin başlıca özürlerinden biriydi.  Bir gözlemci olarak Azerbaycan'daki parlamento ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine katıldı ve AGİT / DKİHB gözlemcilerinin bulgularından çok daha az kritik raporlar yayınladı.
http://aipfg.atikuemp.com/atikbaskani.php?bl=1

Berlin ATiK Tanıtım Videosu
Berlin ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.