ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar; 1. ATİK Business Club Card Üyemizin yaşadığı ülkesi dahil yurt dışı ile koordinasyonları sağlanacak ve bulundukları süreler içerisinde her alanda üyemize destek ve yardımcı olunmaya çalışılacak. 2. Yurt içinde ve yurt dışında olan ATİK Business Club üyesi olan tüm girişimcilerimize uluslararası ticari bağlantılar yapmak için destekler verilecek. 3. ATİK Business Club Card sahibi üyemize yaşadığı ülkede ve yurt dışında ticari bağlantılar yapmaları için destek verilecek. 4. Ticari olarak ATİK Business Club Card üyelerinin kendi aralarında iş birliği yapmaları için katkıda bulunulacak. 5. ATİK Business Club Card sahibi ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyine Ticari olarak üye olan firmalara ATİK Franchise sistemi Networks ile Dünyanın 53 ülkesinde ve ülkelerin kendi içlerinde bulunan 148ATİK Başkanlıkları ile firmalarının tanıtımlarına destek olunacak. 6. Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan ATİK Business Club Card Üyelerimize kültürel , sosyal ve eğitim alanlarında koordinasyonları konusunda katkıda bulunulacak. 7. Sadece ATİK Business Club üyeleri yukarıda belirtiğimiz imkanlardan yararlanabilecek
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Almanya Başkanı ATİK Üst Kurul kararı ile ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin’in olurlarıyla Uluslararası Finans uzmanı Horst Koster oldu.

ATİK Almanya Başkanı Host Koster, ATİK Başkan Yardımcıları , İnşaat Mühendisi Joachim Spahl, ATİK Türkiye Almanya İnovasyon Başkanı Av. Filiz Braun, İş İnsanı Ömürlü Aybarlı ATİK Almanya Yönetim Kurulu Üyeleri Avukat John Jennigs, Mısır Almanya ATİK İnovasyan Başkanı Dr. Ahmet Emare Zidan, ATİK Fas Almanya İnovasyon Başkanı Haytem Dridi Yürütme Konseyi ile yeni yönetim oluşturuldu .

www.germany.atikuemp.com
germany@atikuemp.com 
 
Hayırlı Olsun
Prof. Dr. Danuta Chmielewska 
ATİK Avrupa Üst Kurul Üyesi ve ATİK Polonya Başkanı 
 

 

Berlin ATiK Tanıtım Videosu
Berlin ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.