ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar; 1. ATİK Business Club Card Üyemizin yaşadığı ülkesi dahil yurt dışı ile koordinasyonları sağlanacak ve bulundukları süreler içerisinde her alanda üyemize destek ve yardımcı olunmaya çalışılacak. 2. Yurt içinde ve yurt dışında olan ATİK Business Club üyesi olan tüm girişimcilerimize uluslararası ticari bağlantılar yapmak için destekler verilecek. 3. ATİK Business Club Card sahibi üyemize yaşadığı ülkede ve yurt dışında ticari bağlantılar yapmaları için destek verilecek. 4. Ticari olarak ATİK Business Club Card üyelerinin kendi aralarında iş birliği yapmaları için katkıda bulunulacak. 5. ATİK Business Club Card sahibi ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyine Ticari olarak üye olan firmalara ATİK Franchise sistemi Networks ile Dünyanın 53 ülkesinde ve ülkelerin kendi içlerinde bulunan 148ATİK Başkanlıkları ile firmalarının tanıtımlarına destek olunacak. 6. Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan ATİK Business Club Card Üyelerimize kültürel , sosyal ve eğitim alanlarında koordinasyonları konusunda katkıda bulunulacak. 7. Sadece ATİK Business Club üyeleri yukarıda belirtiğimiz imkanlardan yararlanabilecek
ATiK Tanıtım Videosu
Almanya Duisburg Belediye Başkanı Erkan KOCALAR’ı ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin, ATİK Almanya Başkan Yardımcımız ve Almanya Hukuk Komisyonu Başkanımız Av. Filiz Braun ziyaret ettiler.

Ziyarette ATİK Avrupa Belediyeler Birliği Konseyi çerçevesinde Duisburg şehrinin mevcut kardeş şehir ilişkileri , yeni olabilecek farklı ülkelerdeki kardeş şehir teklifleri, ATİK Uluslararası Parlementerler Konseyi’nin Yerel Yönetimler çalışmalarına faydaları ve Duisburg Bölgesi’nde ticaret yapan girişimcilerinin; ATİK’in Business Club üyeleri ile yatırım , ihracat , ithalat ve Duisburg Ticaret Odası ile ilgili yapılabilecek know-how ve inovasyon konuları ele alındı. 

Saygılarımızla, 
Ela Başaran 
ATİK Basın Danışmanı
Berlin ATiK Tanıtım Videosu
Berlin ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.