ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar; 1. ATİK Business Club Card Üyemizin yaşadığı ülkesi dahil yurt dışı ile koordinasyonları sağlanacak ve bulundukları süreler içerisinde her alanda üyemize destek ve yardımcı olunmaya çalışılacak. 2. Yurt içinde ve yurt dışında olan ATİK Business Club üyesi olan tüm girişimcilerimize uluslararası ticari bağlantılar yapmak için destekler verilecek. 3. ATİK Business Club Card sahibi üyemize yaşadığı ülkede ve yurt dışında ticari bağlantılar yapmaları için destek verilecek. 4. Ticari olarak ATİK Business Club Card üyelerinin kendi aralarında iş birliği yapmaları için katkıda bulunulacak. 5. ATİK Business Club Card sahibi ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyine Ticari olarak üye olan firmalara ATİK Franchise sistemi Networks ile Dünyanın 53 ülkesinde ve ülkelerin kendi içlerinde bulunan 148ATİK Başkanlıkları ile firmalarının tanıtımlarına destek olunacak. 6. Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan ATİK Business Club Card Üyelerimize kültürel , sosyal ve eğitim alanlarında koordinasyonları konusunda katkıda bulunulacak. 7. Sadece ATİK Business Club üyeleri yukarıda belirtiğimiz imkanlardan yararlanabilecek
ATiK Tanıtım Videosu
Almanya Essen Başkonsolosu Şener Cebeci’yi ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin ve Heyeti Ziyaret Etti.

Ziyarette ATİK Genel Başkan Yardımcımız Metin Günerhan, ATİK Almanya Başkan Yardımcımız Ömürlü Aybar, ATİK Hukuk Komisyonu Başkan Yardımcımız  Av. Filiz Eydemir Braun, ATİK Dortmund Başkanımız Nafiye Aybar, ATİK Uluslararası Sanayi Bölgeleri Koordinatörümüz Günter Renneberg Uluslararası Kamu Diplomasisi çerçevesince ziyarette bulundular.

Ziyarette ATİK Almanya çalışmaları, ATİK Uluslararası İş Forumları, ATİK Eğitim , kültür , sosyal ve ekonomi çalışmaları istişare edildi. 

Saygılarımla,
Ela Başaran 
ATİK Basın Danışmanı
Berlin ATiK Tanıtım Videosu
Berlin ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.