ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar; 1. ATİK Business Club Card Üyemizin yaşadığı ülkesi dahil yurt dışı ile koordinasyonları sağlanacak ve bulundukları süreler içerisinde her alanda üyemize destek ve yardımcı olunmaya çalışılacak. 2. Yurt içinde ve yurt dışında olan ATİK Business Club üyesi olan tüm girişimcilerimize uluslararası ticari bağlantılar yapmak için destekler verilecek. 3. ATİK Business Club Card sahibi üyemize yaşadığı ülkede ve yurt dışında ticari bağlantılar yapmaları için destek verilecek. 4. Ticari olarak ATİK Business Club Card üyelerinin kendi aralarında iş birliği yapmaları için katkıda bulunulacak. 5. ATİK Business Club Card sahibi ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyine Ticari olarak üye olan firmalara ATİK Franchise sistemi Networks ile Dünyanın 53 ülkesinde ve ülkelerin kendi içlerinde bulunan 148ATİK Başkanlıkları ile firmalarının tanıtımlarına destek olunacak. 6. Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan ATİK Business Club Card Üyelerimize kültürel , sosyal ve eğitim alanlarında koordinasyonları konusunda katkıda bulunulacak. 7. Sadece ATİK Business Club üyeleri yukarıda belirtiğimiz imkanlardan yararlanabilecek
ATiK Tanıtım Videosu
Almaya Hanau Şehrinde Olanlar, NSU dan, Solingen’den Ayrı Düşünülemez / ATİK Genel Başkanı Aziz ŞAHİN’in Terör ve Irkçılık Mesajı

Irkçıları cesaretlendiren politik söylemlerde bulunan sözde siyasetçiler, devlet içindeki ırkçıları koruyanlar, delilleri hasıraltı edenler, hatta AFD gibi  ırkçı partilerin varlığına tolerans gösterenler, medyadaki ırkçı yayınlara izin verenler, hatta ırkçılığı demokratik fikir özgürlüğü gibi göstermeye çalışanlar, ırkçılığın medya, siyaset , bürokrasi ve ticaret alanındaki önderleri, sözcüleri ve taraftarları Almanya’daki bugünkü ırkçı terör saldırısında ölen 11 insan dahil tüm ırkçı saldırılardaki can ve mal kaybının  sorumlularıdırlar. 

  Almanya tıpkı bayrağı gibi renklidir ve birlikte olunca güçlüdür. Bayrağın sadece siyah tarafında kalıp diğerlerini ötekileştirenler Almanya’da çoğunluk değildir. Bu ülkede yaşayan , her dilden , dinden ve kültürden oluşan bizler birlik olduğumuzda karşımızdaki nazi kalıntılarının hiç bir şansı yoktur. Antisemitizm nasıl suçsa, Antiislamcılık, antiTürkçülük, yabancı düşmanlığı da suçtur! Hem insan hakları evrensel bildirgesine hem anayasaya göre suçtur. Pratikte bu suçu basitleştirenler, görmezden gelenler, hatta teşvik edenler bugün yaşananların sorumlusudur! 

Hıristiyanların işledikleri tüm terör saldırılarını haberlerde kişiselleştiren, psikolojik sorunlara indirgeyen , olayı ırkçılık ve terör olarak göstermekten kaçınan medya sahipleri ve mensuplar  ve aynı düzlemde hareket eden politikacılar dökülen bu kandan nemalananlardır, elleri kanlıdır. 

Hayatını yitiren tüm insanlara rahmet diliyor, geride kalan aile fertlerine tüm çaresiz üzüntümüzü ve başsağlığı dileklerimizi sunuyoruz, sabır diliyoruz. 

 

Almanya’da çeşitli şehirlerde kendimize en yakın adresteki konuyla ilgili anma törenlerine katılımınızı rica ediyoruz, birlik olup gücümüzü gösterelim. 

 

Aziz Şahin 

ATİK Genel Başkanı

Berlin ATiK Tanıtım Videosu
Berlin ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.